Ako ho získať späť

Ako ho získať späť

Je to ale proces. To znamená, že nestačí urobiť len niečo a čakať hneď na zázrak. Prv, než sa však začnete snažiť o svojho ex, zamyslite sa nad tým, prečo ste sa rozišli. Ak ste spravili chybu vy, prečo ste jmu spravili? Vzťahy sú niekedy ako bumerang. Chyba jedného vedie väčšinou k chybám toho druhého a problém je na svete. Po rozchode je normálne myslieť iba na to ako Vám bývalý partner chýba. Bežne spomínate iba na to krásne a zabúdate na to zlé. Aj keď sa stáva, že toho zlého býva zväčša viac. Ak ste ale pevne rozhodnutá svojho expartnera získať späť za každú cenu, návod je tu:

šeptání

  1. Vyplačte sa a začnite znovu

Naozaj nie je dobré začínať so slzami v očiach. Tie ale musíte dať von, nie ich zadržiavať. Kľudne si vezmite fľašu alkoholu s dobrou priateľkou a vyplačte sa. To ale neznamená trúchliť celé týždne. Bolesť zo straty lásky je neopísateľná ale vždy je tu nádej, o ktorú sa treba oprieť. Otvorte šatník a vyberte najlepší outfit. Pohrajte sa s make-upom a vyrazte do spoločnosti. Skúste aj nový účes. Váš bývalý partner sa nebude chcieť pozerať na uplakanú kôpku neštastia, keď sa bude okolo neho výriť hŕba nádhernych žien. Vy musíte byť tá, ktorá svojím vzhľadom a pohľadom odzbrojí každého muža a s ostaných žien urobí obyčajný komparz. Hlavná rola predsa patrí Vám!

  1. Ukážte mu, že nie je jediný

To však neznamená, že skočíte do postele s prvým, ktorého nájdete. Je veľmi dôležité ukázať svojmu ex, že sú iní oveľa lepší muži než je on, ktorí o Vás majú záujem. Ale odtiaľ-potiaľ. Aby ste mu skôr neukázali, že ste radodajná. Treba poznať medze. Vyvolať v ňom žiarlivosť je základ. Tam to stačí.

  1. Zistite si

Musíte si prezistiť ako sa posunul vo svojom živote on. Či už nemá náhodou inú. Možno to bol dôvod Vášho rozchodu. Aj tu platí- buďte hviezda! Či je krajšia alebo nie na tom ani tak nezáleží. Každá žena, v sebe ukrýva isté tajomstvo. Po dlhoročnom partnerstve je síce ťažsie ukázať mužovi stránky, ktoré na Vás ešte nepozná ale dá sa to. Predovšetkým to však musíte spoznať Vy sama.

kráska

  1. Zvádzajte ho

Aj keď si Váš bývalý partner drží odstup, možno s Vami prerušil kontakt, v dnešnej modernej dobe je kopa spôsobov ako ho upútať. Viete akým spojom alebo kade chodí do práce. Vie zistiť s kým a kde sa stretáva. To je veľmi jednoduché. A vy tam už budete, krásna a pripravená. Ak nie je možné ho stretnúť osobne, skúste socálne siete. Instagram, facebook, twitter, rôzne spôsoby kde mužovi nastrčiť fotky ako je Vám dobre a o čo prišiel. Že Vás blokol? A čo takto založiť si nový účet, pod zámienkou nového začiatku?
Musíte sa naučiť aj prehrávať a rátať s tým, že to nebude fungovať hneď. Každý muž je iný a každému sa páči niečo iné.  Dôležité je sa nevzdávať. Aj keď to nevýde na prvýkrát. Cesta k získaniu muža býva často plná bolesti a trápenia ale aj to dokáže plodiť ovocie. Cieľ je predsa jasný a Vy nie ste žiadna B-čková hráčka!