Akú úlohu a funkciu dokážu zohrať elegantné strieborné šperky?

Akú úlohu a funkciu dokážu zohrať elegantné strieborné šperky?

Ak sa zameriame na imidž rôznych ľudí, vidíme pomerne pestré rozdiely. A aj pokiaľ niekto v neho neverí, respektíve na istom imidži si nezakladá, je to žiaľ na ňom vidieť, avšak nie z príliš svetlej či pozitívnej stránky. Samozrejme to však nie je nutné s našim spestrením ani preháňať, najmä ak ide o pánov.
Naša móda alebo isté vizuálne prevedenie o nás dokáže niečo napovedať. Áno, síce nie je správne súdiť človeka len na základe výzoru, ale ruku na srdce,… mnohí sa týmto predsudkom nevyhneme. Na jednej strane ak má niekto tepláky a starú košeľu, pomyslíme si o ňom svoje, no zasa ak je iný „načačkaný“ a vyparádený množstvom vyzývavých prvkov, pre mnohých pôsobí ako „exot“. Opäť je teda tá správna ceste zrejme niekde uprostred.
Je dôležité vedieť si vybrať štýlové, relatívne luxusné, avšak nie príliš kričiace prvky. Pokiaľ však tomu chcete pridať niečo navyše, respektíve istú eleganciu, výbornou voľbou sú doplnky vo forme strieborných šperkov, akým je strieborny naramok, a to aj z hľadiska pánskej módy.

  • Šperky nemusia byť spravidla určené len pre ženy, ale môžu byť takisto tým požadovaným prvkom k dokonalosti pre mužov.
  • Samozrejme však elegantný a príťažlivý efekt vytvoria aj na nežnom pohlaví.

Strieborný náramok.jpg
Doplnky majú skvelú vlastnosť v tom, že aj napriek menším rozmerom dokážu viditeľne vylepšiť štýl. Je to „to niečo“, čo dokáže imidž nakopnúť správnym smerom. Môže to byť aj vhodná čiapka, okuliare, ale priznajme, že najelegantnejšia predsa len pôsobí voľba šperkov. Aj u pánov v nejednom prípade vidíme, ako im k luxusnejšiemu dojmu dopomáhajú štýlové retiazky, náramky či prstene. Sympaticky ukážu ale najmä vtedy, ak to s nimi nepreháňame, respektíve stačí iba jeden, avšak solídny (a možno drahší) prvok.
U žien ich zasa vidíme o niečo pravidelnejšie a vo väčšom množstve, v ich prípade sa stali šperky skôr akýmsi základom, najmä ak sa jedná o spoločenské alebo kariérne stretnutie, či návštevu kultúrnych podujatí.