Tantrická masáž: Aké má účinky a aké postupy môžete očakávať?

Tantrická masáž: Aké má účinky a aké postupy môžete očakávať?

Postup, ale hlavne finálny pocit z každej masáže môže byť v každom prípade rozdielny. Každý typ masáže by mal totiž disponovať svojou originalitou, či už z hľadiska praktík, tak aj výsledného efektu na naše telesné (ale aj duševné) zdravie a celkovú kondíciu.

Ruky, masáž ramena, ležiaci muž.jpg

Z tohto pohľadu si môžeme predstaviť čoraz známejší typ masáže, ktorý vo vás zanechá rozhodne nezabudnuteľný zážitok, zároveň silnú dávku fyzickej, psychickej ako aj sexuálnej regenerácie a uvoľnenia. Pomôže vám lepšie spoznať potreby vášho tela a vlastne ich aj dokonale naplniť. Možno ste preto už aj vy počuli o tantrickej masáži, ktorá má veľa pôvabných prínosov pre našu kondíciu zo všetkých opisovaných stránok, vrátane liečby sexuálneho bloku, pričom so sebou prináša pomerne netradičné, avšak lahodivé postupy, a k akým sa môže radiť takisto masáž penisu.

  • Tantrický druh masáže je však vhodný aj pre ženy, respektíve podstatou je zamerať sa na dôležité body nášho tela, ktoré sú najhlavnejšími zdrojmi životnej energie. Prevádzkovatelia tantry sa zhodujú, že týmto bodom sú najmä sexuálne partie nehľadiac na to, či ide o muža alebo ženu. 
  • Aj napriek tomu však tantra zahŕňa širšie spektrum rôznych príjemných a účinných praktík akou je napríklad body to body massage, čiže typ masáže telo na telo. Cieľom je obnoviť životnú energiu, ktorej súčasťou je tiež prirodzená sexualita a radosť zo symbiózy dvoch pohlaví.
  • Tu sa dostávame k ďalšiemu druhu tantrickej masáže, ktorá môže zahŕňať vzájomné masírovanie klienta s masérkou.
  • Služby tantrických masáží môžu využiť takisto páry, ktoré sa nechajú masírovať skúsenými masérmi/masérkami.

Sviečky, kvet, wellness.jpg
Dôležitá je atmosféra, ktorá dokáže zákazníka príjemne uvoľniť. Nielen čo sa týka príjemného a relaxačného prostredia, ale masér/masérka musí tiež zákazníkov vopred uvedomiť o tom, ako budú konkrétne praktiky prebiehať. Ich mieru ( z hľadiska sexuálneho napätia či hanblivosti ) určuje zákazník.