Zábradlie ako sa patrí

Zábradlie ako sa patrí

Pri plánovaní kúpy nového zábradlia venujte veľkú pozornosť. Zábradlie má slúžiť aj ako bezpečnostný prvok vo vašom interiéri rodinného domu alebo mezonetového bytu. Je jedným z hlavných prvkov, ktoré ovplyvňujú aj estetickú hodnotu priestoru. Najmä ak sa jedná o zábradlie na schodisku. Vtedy je madlo nevyhnutnosťou. Najpoužívanejší materiál na zábradlie na schody je práve nerez. Nerezové zábradlie http://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/ je veľmi obľúbené u obyvateľov. Je veľmi jednoduché a praktické na údržbu a starostlivosť, práve pre to si ho vyberá veľký počet obyvateľov. Zábradlie vyberajte už pri návrhu stavbe rodinného domu. Potrebujete skolaudovať dom a to bez bezpečnostného zábradlia proste nejde.

1a3c12fb3e9bee6ef997cf294a2e6214

Dajte veľký pozor, aby bolo vaše nové zábradlie namontované v správnej výške, aby ste mali istotu, že vás bude chrániť aj pri chodení hore a zase smerom dole po schodisku. Zábradlie z nerezu spĺňa požiadavky najvyššej úrovne bezpečnosti a zároveň dodáva priestoru v rodinnom dome veľmi atraktívny a elegantný vzhľad. Však posúďte sami. Nerezové zábradlie pôsobí veľmi elegantne oproti drevenému a práve pre to sa hodí do modernej architektúry, a mnoho architektov si ho začalo preferovať pri ich návrhoch a realizáciách pri stavbách projektov. Ochranné zábradlie je trvalá konštrukcia.

13-modern-german-interior-design

Má slúžiť na ochranu osôb proti neúmyselnému pádu z voľného okraja pochôdznej plochy. Musí byť upevnené na pevnú nosnú časť alebo aj priamo do steny. Že ste to nevedeli? Dozviete sa ešte viac. Madlom sa rozumie bezpečnostný a pomocný prvok. Slúži na pridržiavanie sa. Viete si ho zadovážiť v rôznych materiálových a tvarových kombináciách. Musíte však ho pevne uchopiť rukou. Voľba samotného madla je na zvážení projektanta, alebo aj samotného zákazníka. Berte však do úvahy všetky možné riziká bezpečnosti, funkciu a význam zábradlia v danom priestore.